Neleníme a inovujeme!

Každá krize je zároveň příležitost a my se tu příležitost rozhodli využít na maximum. Rapidně zrychlujeme tempo připravovaných inovací, ale protože máme rádi překvapení a hezké věci si zaslouží ten správný start, ještě vám nemůžeme říci všechno a něco musíme prostě „vypípat“.

Produktová inovace – řada nových produktů pro vás. Již dnes máme ve spolupráci s inovačním a konstrukčním oddělením mateřské Montany a renomovaným designovým studiem (píp) připraveno (píp) nových (píp), které budou opravdu pecka a už se těšíme, až vám je budeme moci v tomto roce představit. Oko každého architekta rozzáří jiskra. V rámci vlastního vývoje již máme vyrobený prototyp nového (píp) a připravujeme jeho prezentaci pro vás. Myslím, že stihneme již duben. Všechny naše produkty mohou být nadále přizpůsobeny požadavkům zákazníků a nebo zcela na míru. Sériové produkty jsou opatřeny čárovými kódy EAN.

Komunikační inovace – Posilujeme komunikaci – jsme připraveni na vaše hovory na prakticky všech dostupných komunikačních platformách, nebojte se nás oslovit přes WhatsAPP, TEAMS, Skype nebo našich sociálních sítí. Stále platí, že umíme naše objednávky vyřešit bezkontaktně na www.hydrant.cz a již brzy na platformě nového e-kommerce partnera (www.píp.píp).

Inovace v oblasti servisuIndividuální servis pro projektanty a architekty – chcete opravu propracovat vaše řešení do posledních detailů? Hydrantové systémy, lékárničky, skříňky na AED, plynoměrové skříně HUP…. Všechny tyto prvky vám pomůžeme proměnit v designový šperk bez změny funkčnosti.

A kromě inovací rovněž pracujeme na pravidelné i nepravidelné údržbě. Jsme připraveni na vaše požadavky! Prostě nás jen kontaktujte a nechte se hýčkat!

Pusťte fantazii na plné obrátky a napište nám, co by to (píp) mohlo být. Pro tři nejlepší máme připravené pozvánky na pražskou akci, kde nové (píp) představíme.

NEDÁVNÉ PŘÍSPĚVKY