TOP10: HLAVNÍ MOMENTY ROKU 2021

Po roce Vánoce, po roce hlavní zprávy z KOVO LEMINI. Je pravda, že po roce 2020 a celosvětové pandemii respiračního onemocnění moc světlých okamžiků rok 2021 nepřinesl. Celý trh je drcen inflací a díky narušení logisticko-odběratelských řetězců se trh potácel odezdi ke zdi. Naděje tak vkládáme do roku 2022. Jsme optimisti 😊

Naše TOP momenty jsou zde:
1. Velký dík patří všem našim zákazníkům. Je vás stále více a jsme za to rádi.
2. Velký dík patří i všem našim zaměstnancům, kolegům a partnerům, kteří se dokázali vypořádat s neustále měnícími se podmínkami na trhu.
3. A třetí, neposlední dík, patří našim dodavatelům. Dostáváme informace včas a podařilo se nám vyvarovat i nějakým složitým zádrhelům a nedostatkům klíčových komponent.
4. Ceny. Ptáte se, chápete. Bohužel ceny vstupů nemáme plně pod kontrolou a musíme respektovat, co se na trhu děje. Není snad jediná komodita, která by cenově zůstala, jak byla nebo alespoň v rozumném pásmu. Vývoj je turbulentní i přes všechny naše snahy. Stejné ceny v roce 2022 Vám bohužel slíbit nemůžeme, ale můžeme slíbit férovou komunikaci a zdražení jen v nezbytně nutné výši. Prostě férové chování.
5. K ceně určitě neprospěly ani změny na trhu energií a vše co se stalo kolem Bohemia Energy. Zabolelo nás to.
6. Produktové portfolio postupně inovujeme a rozšiřujeme dle požadavků vás, našich zákazníků. Řadu produktů najdete jen a pouze u nás. Máme opravdu široký výběr.
7. Design prodává! I proto, už to můžeme říct, vyjede s novým designovým navijákem. Potřebnou dokumentaci od TUPO již máme.
8. Sklad. Daří se nám držet řadu produktů skladem a snížili jsme tak čekací dobu.
9. Online. Podíl online prodejů přes www.hydrant.cz i další online platformy roste. Obchodní proces je tak jednodušší.
10. Speciálky. Rosteme v oblasti specializovaných produktů a zakázkové výrobě. Např. HUP skříně různých velikostí či barev nebo třeba kontejner pro hašení baterií u elektroaut.

Tak šťastnou nohou do roku 2022!

NEDÁVNÉ PŘÍSPĚVKY