O NÁS

Současnost

Společnost Kovo-Lemini v roce 2018 koupila firma MONTANA s.r.o. Mladá Boleslav. MONTANA je tradiční česká firma s 25 letou tradicí a širokým výrobním portfoliem v oblasti průmyslové automatizace, zámečnických prací, výroby jednoúčelových strojů atp.

Cílem společnosti MONTANA je navázat na současný výrobní program v oblasti požárních systémů, hydrantových skříní a společnost dále rozvíjet a inovovat výrobní portfolio. MONTANA také působí na poli hydrantových skříní od svého založení v roce 1993.

Změnou vlastníka došlo zároveň k rozšíření obchodní skupiny firmy DREAMland, spol. s r.o., která vlastní MONTANU a došlo tak k významnému posílení produktového portfolia všech zúčastněných firem.

Hlavním sortimentem společnosti Kovo-Lemini jsou v současné době hydrantové systémy s tvarově stálou hadicí D19 20/30 a D25 20/30 a požární plechové skříně. Těch je v nabídce široký sortiment (SNH C52 – koš, kolébka; SNH D25; Skříňky na klíče – malá, velká; Skříňky na HP; Skříně suchovodu; Venkovní hydrantové boxy). Dodáváme také výrobky z nerezu.

Společnost se zavázala vyrábět kvalitní výrobky, které jsou vyrobeny z kvalitních komponentů. KOVO-LEMINI, s.r.o. se snaží tam, kde je to možné, využívat české výrobce komponentů a materiálů pro výrobu hydrantových systémů. Pokud to není možné je ve snaze zajistit komponenty od jiných evropských výrobců.

Dodávky zboží se společnost snaží řešit operativně tak, aby byl zákazník co nejvíce spokojen. Stálými skladovými zásobami se snažíme co nejvíce zkrátit dodací lhůty.

Vzhledem k vlastní kovovýrobě a práškové lakovně jsme schopni zajistit i zakázkovou výrobu za přijatelnou cenu a v rozumných dodacích termínech.

Historie

Společnost KOVO-LEMINI, s.r.o. vznikla v dubnu roku 2011 a navázala tak na dlouholetou tradici společnosti FINAL 5P, s.r.o. Od roku 1996 se zde vyráběly požární plechové skříně a v roce 2009 společnost získala certifikát pro výrobu hydrantových systémů s tvarově stálou hadicí K-L D25 20/30.

 

O nás

Vyrábíme kvalitní výrobky z kvalitních komponentů. Pro výrobu hydrantových systémů se snažíme primárně využívat českých materiálů a výrobců. Pokud to není možné, je ve snaze zajistit komponenty stejné kvality od jiných evropských výrobců.