NEZMEŠKEJTE! – „Staré ceny“ již jen do 15.2.

Na úvod února pro vás máme dvě zprávy a v zásadě jednu báječnou a jednu neutrální.
Začneme tou druhou. V dnešní turbulentní době na ekonomickém trhu dochází k tomu, co jsme netrpělivě očekávali a zároveň věřily, že to nepřijde. A to jsou zprávy od našich dodavatelů, jak se budou stavit k cenám materiálu v roce 2021. Novinky od nich již začaly klepat na naše dveře a bohužel, i my budeme muset reagovat a lehce korigovat naše ceny. Ovšem jen tím nejnutnějším způsobem a velmi citlivě, tuto chvíli víme o prudkém zdražení hutního materiálu a práškové barvy. Pro vás, naše zákazníky, to bude znamenat jednorázové zvýšení našich produktů o 3-5 % dle typu výrobku. Nutno podotknout, že od roku 2018 jsme s ceníkem nijak nehýbali.

A ta báječná zpráva? Dokud máme naskladněný ještě materiál za ceny roku 2020, tak samozřejmě zdražovat nebudeme a nechceme. Vážíme si vaší důvěry, a tak do 15.2. (nebo do vyprodání zásob materiálu), naše ceny držíme.

Samozřejmě, kdo dříve přijde, ten má přednost a staré ceny samozřejmě platí i pro ty, kdo si ceny zafixovali v rámci prosincové akce nebo již mají od nás potvrzenou objednávku.
Od pondělí 18.2. tak budou již všechny kalkulace na sériovou i zakázkovou výrobu dle nového ceníku, a to minimálně do té doby, dokud se nezmění ceny vstupů.

Samozřejmě tam, kde jsou dodavatelé s lepšími podmínkami, jsme připraveni při stejné kvalitě realizovat změny a naše skvělé ceny udržet.
Těšíme se na další spolupráci s vámi a pro případné dotazy jsme k dispozici a kusové zakázky nejrychleji odbavíme přes náš eshop, www.hydrant.cz .

NEDÁVNÉ PŘÍSPĚVKY